Egyperces

2016.11.25. 09:33

Ez visszanézve is hihetetlen: videón az év őrült kosárrekordja

Kevin Love az NBA legutóbbi fordulójában 34 pontot dobott az első negyedben, itt van mindegyik.

BAMA

A Cleveland Cavaliers-es Kevin Love őrült rekordot állított fel, amikor csapata az NBA legutóbbi fordulójában otthon fogadta a Portland Trail Blazerst. A center 34 pontot dobott az első negyedben, nyolc hárompontosa ment be. Összeszedték őket egy videóra, itt van mindegyik:

Volt ugyan még ennél is jobb teljesítmény egy játékrészen belül, Klay Thompson 37-et szórt össze a Golden State Warriorsnak tavaly januárban, a Sacramento Kings ellen, de az a harmadik negyedben történt, Love-é minden idők legjobb elsőnegyedes teljesítménye.

A Cleveland győzött, de nem mosta le fölényesen a Portlandet, mert a vendégek is szépen gyűjtögették a pontokat. A végeredmény 137–125 lett a hazaiak javára.

Ne maradjon le a kpi.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!