Hírek

2008.10.10. 13:11

Madridban tér vissza Federer

Roger Federer a svájci teniszválogatottal szeptember közepén játszott Davis Kupa-összecsapás után jövő héten, a 2,057 millió dollár összdíjazású madridi mesterversenyen tér vissza a pályára.

mti

A világranglista-második, idén US Opent nyert kiválóság szereplését a szervezők erősítették meg pénteken. „Nagyon örülünk annak, hogy Federer ismét eljön hozzánk. Bízunk benne, hogy jövő héten kipihenten lép pályára, s így a legjobb játékát mutatja majd” – mondta Manolo Santana versenyigazgató.

A 13-szoros Grand Slam-győztes teniszező 2006-ban győzött a spanyol fővárosban, tavaly pedig a fináléban kapott ki az argentin David Nalbandiantól.

Ne maradjon le a kpi.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!