Labdarúgó NB I

2017.09.23. 20:20

A Diósgyőr is kikapott a Fraditól

A Diósgyőr sem tudta megállítani a Ferencvárost és Varga Rolandot, 2-0 a végeredmény.

Az első félidőben aktívabb volt a Ferencváros, de a házigazdák a mezőnyfölényüket nem tudták gólra váltani.

A diósgyőriek a második játékrész közepéig bírták el a nyomást, akkor a jó formában lévő Varga Roland éles szögből lőtt a vendégek kapujába. A válogatott szélső Ivan Rados kapus hathatós közreműködésével szerezte meg szezonbeli 11. bajnoki találatát.

Tíz perc sem telt el, és Stefan Spirovski növelte kettőre a házigazdák előnyét, beállítva ezzel a végeredményt.

A Ferencváros sorozatban harmadik bajnokiját nyerte meg, a Diósgyőr pedig egymás után harmadszor kapott ki.